KONST / Litografier / Grafiskt blad 15396012
nr 1539 6012
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Ibiza evening". Signerad, numrerad 6/50. Giclee fine art. Bildmått: 90x60 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 90x60 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:37:05
8/5 07:17:27
8/5 20:27:03
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy